Biz Kimiz ?

Chunky, 2013 yılında sokak hayvanlarını korumak ve onlara sağlıklı besini sunabilmek için kuruldu. Duyarlı öğrenciler tarafından kurulan bir toplulukla öncelik, çevre duyarlılığı ve hoşgörüdür. Bu konuda ki bilinci arttırmak için gönüllü olan bu oluşum sayesinde sokak hayvanları kaliteli besine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. 

Vizyonumuz

 Chunky olarak; dostlarımızın sağlıklı, sevimli ve tok olarak bir yaşam sürebilmeleri için; kaliteli mamayı, uygun fiyat ve pratik bir paketle siz değerli kullanıcılarımıza sunmak istiyoruz. Başlıca amacımız; geliştirilecek yeni ürünlerle, sizlerin ve dostlarımızın memnuniyetini arttırarak gerekli duyarlılığı herkese aşılamaktır. 

Misyonumuz

Chunky olarak bütün hayvan dostlarımızın, sahipleri ve çevresi ile mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak ve sürdürebilmek için varız. Bunu başarmak ve başarmaya devam etmek için bizden başlayan ve çocuklarımıza kadar uzanan halkımıza, çevre bilincini; ucuz, pratik ve kolay bir yolla aşılamaya çalışıyoruz. Dostlarımızın ve sizlerin memnuniyeti için durmadan çalışan bir topluluk olarak, gelişen ve güzelleşen bir topluma bir katkı sağlamak nihayi hedefimizdir.